Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Super Samochody Tuning

Mercedesy od Wheelsandmore

Mercedesy od Wheelsandmore – Już od jedenastu lat Wheelsandmore dba, aby klient opuszczający zakład w Baesweiler czuł się dopieszczony. Przepiękne felgi do Mercedesów SLR i SLS AMG oraz sportowe wydechy, to naprawdę nic specjalnego.

Poza trzyczęściowymi, kutymi, 20-calowymi felgami 6Sporz (+ opony Dunlop 255/30 i 305/25), Mercedes SLR może skorzystać z w pełni aluminiowego zestawu coilover, obniżającego masę pojazdu o 30%.
Dzięki m.in. przeprogramowanej elektronice sterującej pracą silnika i sportowym katalizatorom, mechanicznie doładowana jednostka 5.4 V8 wytwarza moc 730 KM i maksymalny moment obrotowy o wartości 1247 niutonometrów.

Podobnie jak starszego kuzyna, także SLS AMG osadzono na 20-calowych obręczach firmy 6Sporz, wypełnionych gumową mieszanką w rozmiarze 265/30 i 285/30 z tyłu. Dodatkowo, elektroniczny układ LCS (Level Control System) w krytycznych sytuacjach może podnieść nadwozie o 30 mm.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom odbiorców, wolnossący motor 6.2 V8 może produkować 610 KM/929 Nm lub 624 KM i 935 Nm.

Mercedes SLR:


Mercedes SLS AMG:

[Źródło: GTSpirit.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły