grudzień 2, 2023
Ciekawostki

Porsche Panamera GTS – nowy samochód Marcina Gortata

1

Najsłynniejszy polski koszykarz, zawodnik Washington Wizards jest ambasadorem marki Porsche w Polsce od 2013 roku. Tym razem otrzymał Porsche Panamera GTS, który ma 4,8-litrowy silnik benzynowy o mocy 440 KM i maksymalnym momencie obrotowym 520 Nm. Maksymalna prędkość wynosi 288 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h w trybie Sport+ trwa jedynie 4,4 sekundy.

„Panamera to mój ulubiony model Porsche. Łączy w sobie zarówno elegancję, jak i sportową naturę – szczególnie w wydaniu GTS. Możliwość prowadzenia Porsche jest spełnieniem moich marzeń. Zasiadając za kierownicą maszyny, która ma takie osiągi, czuję emocje porównywalne z tymi, które towarzyszą mi na parkiecie. Bycie ambasadorem marki Porsche to niemałe wyzwanie, ale daje mi motywację do dalszej pracy na co dzień” – uzasadnił wybór Marcin Gortat, center Washington Wizards, jedyny Polak w NBA.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Mają dobry branding: Marcin Gortat idealnie pasuje do tej marki 😉

Komentarz są wyłączone.