grudzień 2, 2023
Artykuły

Rozważasz zakup luksusowego samochodu? Zacznij od wybrania odpowiedniego salon Mercedesa w Szczecinie

Sprzedaż samochodów klasy premium rośnie w Polsce nieprzerwanie od lat. Coraz więcej osób może sobie pozwolić na posiadanie czy użytkowanie luksusowego auta, które zapewnia bardzo wysoki komfort jazdy, maksymalne bezpieczeństwo, a przy tym prestiż, co jest istotne w niektórych zawodach czy w biznesie. Jeśli przymierzasz się do zakupu samochodu premium, to na dobry początek skorzystaj z naszej wskazówki i wybierz się do salonu Mercedesa w Szczecinie. Dlaczego warto? Który salon wybrać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

Dlaczego Mercedes-Benz?

Mercedes-Benz to dziś i od wielu lat synonim luksusowego samochodu. Nad Wisłą auta niemieckiej marki cieszą się wielkim poważaniem, uchodząc nie tylko za niezwykle komfortowe i świetnie wykonane, ale też niezawodne oraz ponadprzeciętnie trwałe. Wciąż obowiązuje hasło: „Nie chcesz mieć problemów? Kup Mercedesa”. Sama nazwa marki weszła też do języka potocznego i jest używana w kontekście podkreślania znakomitej jakości oraz niezawodności różnych produktów.

Wybierając samochód marki Mercedes-Benz możesz mieć pewność, że podejmujesz dobrą decyzję, a auto będzie Ci służyć przez lata, wciąż dając mnóstwo satysfakcji. W obecnej gamie modelowej Mercedesa znajdziemy auta z różnych segmentów, od praktycznych SUV-ów, przez prestiżowe limuzyny, aż po samochody o sportowym charakterze.

Co ważne, Mercedes-Benz jest jednym z liderów w dziedzinie elektromobilności, oferując wiele modeli z napędem zeroemisyjnym, które gwarantują olbrzymią przyjemność z jazdy, niskie koszty eksploatacji oraz brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Czym się kierować przy wyborze salonu Mercedesa w Szczecinie?

Najważniejszym kryterium powinien być standard obsługi klienta. Można to łatwo zweryfikować, po prostu nawiązując kontakt z salonem w sprawie np. przedstawienia oferty na zakup fabrycznie nowego czy używanego Mercedesa w Szczecinie.

Już na tym etapie można sprawdzić, czy salon dba o wysoką jakość obsługi klienta, szybko przygotowując niezobowiązującą ofertę oraz z własnej inicjatywy proponując odbycie jazdy testowej dostępnym samochodem.

Ważnym czynnikiem przy wyborze salonu Mercedesa w Szczecinie, ale też w dowolnym innym mieście, jest dostępność samochodów oraz zaangażowanie doradcy w proces skonfigurowania konkretnego egzemplarza „pod klienta”.

Warto również sprawdzić opinie na temat danego salonu, które są dostępne chociażby w Internecie. Jeśli salon zbiera pozytywne recenzje za profesjonalizm doradców, korzystną politykę cenową, kompleksowość obsługi oraz pełne wsparcie przed- i posprzedażowe, to zdecydowanie warto do niego zajrzeć planując zakup Mercedesa w Szczecinie.

Który salon Mercedesa w Szczecinie warto odwiedzić?

Wszystkie omówione wcześniej kryteria spełnia salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, mieszczący się przy ulicy Mieszka I 30. Ten dealer działa na lokalnym rynku motoryzacyjnym od 1997 roku, a tak duże doświadczenie gwarantuje najwyższy standard obsługi klienta, z czego salon słynie – również poza Szczecinem.

DDB Auto Bogacka to salon Mercedesa w Szczecinie, w którego ofercie znajdziesz:

  • Samochody fabrycznie nowe;
  • Samochody używane, w tym objęte programem Mercedes-Benz Certified (wybrane modele z 24-miesięczną gwarancją i możliwością jej przedłużenia, wnikliwie sprawdzone pod kątem historii i stanu technicznego, bez konieczności serwisowania przez okres minimum 3 miesięcy lub 3000 kilometrów);
  • Profesjonalne usługi serwisowe, realizowane w oparciu o rygorystyczne procedury niemieckiego producenta, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i warsztatowego;
  • Naprawy bieżące, główne, powypadkowe i pokolizyjne;
  • Usługi z zakresu detailingu i profesjonalnego mycia pojazdów;
  • Usługi finansowe, w tym kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy;
  • Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń OC i AC, w tym honorowane przez leasingodawców i kredytodawców;

Z pełną ofertą DDB Auto Bogacka, autoryzowanego salonu Mercedesa w Szczecinie, zapoznasz się na stronie internetowej https://www.ddb.mercedes-benz.pl/passengercars/offers.html.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły