styczeń 30, 2023
Marki Volvo

Volvo Selekt w Auto-Boss

Volvo to szwedzka marka aut premium, która słynie z bezpieczeństwa, ale również niezawodności i wykorzystywania w swoich autach materiałów najwyższej jakości, co ma przełożenie na zachowanie auta w stanie jak z salonu, nawet po wielu latach użytkowania. Oczywiście, o ile auto użytkowane jest przez osobę zwracającą uwagę na prawidłowe utrzymanie czystości auta. Biorąc pod uwagę, specyfikę marki, samochód zazwyczaj trafia w ręce osób, które dobrze dbają o auta co ma przełożenie na to jak fajną alternatywą dla innych marek są auta używane Volvo.

Każdy kto stał przed opcją zakupu samochodu używanego doskonale wie na ile rzeczy należy zwracać uwagę. Decyzja zakupowo często obarczona jest dużym ryzykiem, zwłaszcza gdy kupujemy auto z nieznanego źródła. Dlatego warto postawić na sprawdzone marki wśród używanych aut oraz na sprawdzonych dealerów. Auto-Boss to Autoryzowany Dealer Volvo, który zajmuje się sprzedażą aut nowych i używanych. Jeżeli szukasz ciekawych ofert, sprawdź koniecznie ofertę Auto-Boss, bo jest w czym wybierać.

Auta premium

Ścisła definicja określenia „samochody premium” nie istnieje, jednak występują pewne czynniki na bazie, których stwierdza się czy dane auto można nazywać w ten sposób. Volvo, które od wielu dekad znane jest z tworzenia aut bezpiecznych i komfortowych, dołożyło do tych zalet unikatowy wygląd swoich samochodów, który spotyka się z ciepłym przyjęciem recenzentów i klientów. Nawet starsze modele posiadają charakterystyczny wygląd, który w niczym nie przypomina kwadratowych konturów, z którymi niegdyś kojarzono markę. Wystarczy spojrzeć na Volvo XC40 czy Volvo V90 by móc obiektywnie stwierdzić, że linie tych aut choć bardzo odległe od siebie, tworzą samochody piękne, obok których ciężko przejść obojętnie.

Jak przystało na markę premium w autach Volvo odnajdziesz spokój i komfort, którego oczekujesz. Doskonale wyciszone kabiny, wszystko dobrze spasowane i najwyższa jakość materiałów sprawiają, że wnętrze aut nie zużywa się i przy prawidłowym użytkowaniu, samochody wyglądają jak nowe nawet po wielu latach. Obecna generacja aut posiada wiele systemów, które sprawiają, że prowadzenie jest jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne. Jednak nawet starsze modele, które już nie są produkowane jak Volvo V40 gwarantują przemyślane rozwiązania skutecznie wpływające na odczucia z jazdy.

Volvo Selekt

Volvo produkuje wytrzymałe samochody dobrze znoszące próbę czasu, ale to nie wszystkie powody, dla których warto wejść w posiadanie aut Volvo. Powiedzmy sobie, dlaczego warto wybrać Volvo Selekt. Jest to program, w którym każde auto przed trafieniem do dalszej sprzedaży jest dokładnie sprawdzane w ASO. Wielopunktowa kontrola pozwala wykryć ewentualne wady oraz gwarantuje, że do Twoich rąk trafia auto sprawne mechanicznie, z którym szybko nie zawitasz w warsztacie. Po dokładnej kontroli w samochodach wgrywane jest najnowsze oprogramowanie. Co istotne tylko Autoryzowani Dealerzy Volvo mogą̨ zaoferować́ gwarancję lub ubezpieczenie kosztów napraw, które chronią wszystkie kluczowe mechanizmy i układy elektryczne minimum przez 12 miesięcy bez limitu kilometrów.

Jeżeli lubisz mieć spokojną głowę, to musisz wiedzieć, że oferta Volvo Selekt obejmuje roczną usługę Assistance. Jest to zagwarantowana pomoc w razie awarii auta przez 7 dni w tygodniu na terenie całej Unii Europejskiej.

W ofercie znajdziesz zarówno obecnie produkowane modele jak Volvo XC90, V60 czy S90, ale również modele wycofane z produkcji np. Volvo V40. Program Selekt, obejmuje możliwość skorzystania z różnych form finansowania jak kredyt czy leasing. Bez wątpienia Volvo Selekt to jedna z najlepszych ofert na rynku dla wszystkich osób poszukujących aut używanych.

Używane Volvo w Salonie Auto-Boss

Używane Volvo może służyć latami a jego eksploatacja nie będzie stanowić dużych kosztów, a samochód z upływem lat nie będzie spędzał więcej czasu u mechanika niż na drogach. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach skorzystaj z programu Volvo Selekt w Auto-Boss i wybierz swoje nowe auto. Korzystne warunki i możliwość wzięcia auta w leasing sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjna oferta, obok której trudno przejść obojętnie. Tylko wyselekcjonowane samochody, które są w pełni sprawne mechanicznie, zero ryzyka i stresu. Nie marnuj czasu na jeżdżenie po Polsce w celu kupna auta z niepewnego źródła, sprawdź ofertę na stronie Auto-Boss i w razie pytań skontaktuj się z obsługą.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły