Aktualności Auta Sportowe Marki Tuning Volkswagen

VW Golf GTI MR CarDesign

VW Golf GTI MR CarDesign

VW Golf GTI MR CarDesign Tuning –  niemiecka firma tuningowa MR CarDesign jest specjalistą od sportowych układów wydechowych, ale zajmuje się też przygotowywaniem pełnych pakietów tuningowych. Firma przygotowała propozycję zmian dla posiadaczy Volkswagena Golfa VI GTI, którzy chcieliby mieć więcej mocy pod maską.

Pakiet tuningowy od MR CarDesign dla Volkswagena Golfa GTI składa się z przeprogramowanej elektroniki sterującej pracą silnika oraz systemu XDS, który pozytywnie wpływa na przyczepność i prowadzenie przednionapędowych samochodów. Oczywiście zamontowano też nowy wydech, opcjonalnie wyposażony w sportowy katalizator. Z tymi ulepszeniami Volkswagen Golf GTI osiąga moc 260 KM oraz 380 Nm momentu obrotowego i dzięki temu przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,8 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi aż 263 km/h. Cena pakietu wzmacniającego została określona na 949 euro. Poprawione sportowe zawieszenie KW obniżające nadwozie  niemieckiego hatchbacka o 50 mm z przodu i 40 mm z tyłu to wydatek 1 529 euro. Za kolejne 1 999 euro można zamówić wzmocnione hamulce Stoptech z 4-tłoczkowymi zaciskami i tarczami o średnicy 355 mm. W ofercie znajdziemy też wieloramienne felgi (o rozmiarze 8.5×19 z przodu i 9.5×19 z tyłu) zaopatrzone w  opony Vredestein o rozmiarach 225/35-19.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły