wrzesień 29, 2023
Aktualności

Chris Evans nowym prowadzącym w Top Gear

chris-evans

Chris Evans – prezenter radiowy i telewizyjny zastąpi Jeremy`ego Clarksona w ekipie Top Gear. Evans podpisał trzyletni kontrakt na prowadzenie słynnego show.

Chris jest miłośnikiem motoryzacji, sam posiada kolekcję zabytkowych aut. Występował też wcześniej w programie użyczając swoje zabytkowe Ferrari.

Richard Hammond i James May raczej nie wrócą, a prawdopodobnie wspólnie z Jeremy Clarksonem stworzą coś zupełnie nowego.

Co ciekawe jednym z nowych prezenterów będzie kobieta – wymienia się tutaj nazwisko Jodie Kidd, która jest doświadczoną prezenterką i miłośniczką motoryzacji.

Trójka byłych prezenterów jest aktualnie w trasie „Clarkson, Hammond and May Live”. Pojawią się również na Stadionie Narodowym w Warszawie 24 października, biorąc udział w motoryzacyjnym show VERVA Street Racing.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. autozajawka says:

    Czekam tylko, aż Clarkson z resztą ogarną w końcu swój program i zaczną go pokazywać. A BBC będzie miało wtedy na pewno ogromną oglądalność będąc tak polityczne poprawnymi.

  2. Dobra więc czy pomimo że lubię samochody to jestem jedyny który nie lubi TOP GEAR?

  3. Makumba says:

    Życze stacji BBC aby jej się udało poprowadzić dalej ten program. Aby potwierdzić, że nie ma ludzi niezastąpionych. Clarkson okazał się burakiem i tyle

  4. Laurico says:

    Trzy letni kontrakt? Optymiści są w tym BBC, chyba nie doceniają boskiego trio motoryzacyjnych show. 🙂

Komentarz są wyłączone.