grudzień 8, 2021
Mercedes Aktualności

Auta dostawcze od Mercedesa

Samochody dostawcze w większości firm podlegają bardzo intensywnej eksploatacji. Chociażby z tego powodu, ich zakup powinien być dobrze przemyślaną decyzją. Pod uwagę należy wziąć nie tylko cenę samego auta, ale także koszty jego utrzymania, funkcjonalność i wiele innych aspektów związanych z użytkowaniem. Bez względu na to, czy planujesz kupno nowego, czy używanego dostawczaka, warto zaufać jednej z najlepszych marek na rynku. Dobrym pomysłem jest wybór Mercedesa – marka oferuje szeroką gamę niezawodnych i komfortowo wyposażonych pojazdów w przystępnych cenach.

Furgon, kufer, tourer – czyli kilka słów o przestrzeni załadunkowej

Jedną z głównych zalet floty Mercedesa jest z pewnością szeroki wybór opcji zabudowy proponowanych aut. Niemiecki producent oferuje wiele wariantów – od klasycznych busów, poprzez furgony, aż po chłodnie i samochody przystosowane do przewozu osób. Furgon to rodzaj kontenera bez okien o zamkniętych wszystkich trzech stronach. Miejsce do załadunku oddzielone jest od kabiny kierowniczej szybą, kratką lub specjalną ścianką. Tego rodzaju konstrukcje doskonale sprawdzają się m.in. przy dostarczaniu przesyłek kurierskich, rozwożeniu mebli, obsłudze przeprowadzek i wielu innych operacjach logistycznych. W tej kategorii z pewnością warto zastanowić się nad Vito – jednym z najczęściej kupowanych transportowych Mercedesów, łączącym ergonomię i komfort użytkowania z dużą ilością miejsca.

Zobacz również:  Maserati GranCabrio Sport

Alternatywą dla furgonetek będzie samochód o konstrukcji kufrowej, w której cztery ściany tworzą „pakę”, niezależną od kabiny kierowcy. Tak skonstruowana zabudowa może być zintegrowana z nadwoziem lub występować jako wymienny kontener, co dodatkowo rozszerza zakres zastosowań pojazdu. Najbardziej znanym modelem z tego segmentu w ofercie niemieckiego producenta jest oczywiście Sprinter. Produkowany od 1995 roku dostawczak, który nie tak dawno doczekał się kolejnej, trzeciej już generacji, wyróżnia się spośród konkurencyjnych flagowców niezwykle bogatą gamą wariantów. Dzięki możliwości dopasowania wymiarów, sposobu zabudowy, wyposażenia, konfiguracji napędu czy konstrukcji kabiny, nowy Sprinter pozwala obecnie aż na ponad 1600 różnych rodzajów konfiguracji.

Busy marki Mercedes-Benz znajdują swoje zastosowanie również przy przewozach osób. Wspomniany wcześniej Vito doskonale sprawdzi się nie tylko jako pojemny i kompaktowy furgon, ale także jako tourer, który pozwoli na swobodny transport nawet 9 osób. Każda z nich będzie podróżować niezwykle komfortowo, a dzięki różnym wariantom zabudowy, możliwe jest połączenie właściwości osobowego vana i pakownego kufra.

Używane auta transportowe Mercedes-Benz

Jeśli z różnych powodów nie chcesz inwestować w zakup lub leasing nowego pojazdu od Mercedesa, sprawdź program modeli używanych Mercedes-Benz Used 1. Wszystkie dostępne w systemie auta mają potwierdzoną historię serwisową i charakteryzują się natychmiastową gotowością do pracy. Dzięki temu możesz kupić w pełni sprawnego busa z gwarancją – jak nowego, tylko za znacznie niższą cenę. Aby dany egzemplarz mógł zostać wystawiony na sprzedaż w ramach programu certyfikowanych samochodów używanych, musi przejść szczegółowe testy i proces przygotowania do sprzedaży. Daje to przyszłemu właścicielowi pewność zakupu pojazdu z zweryfikowanym przebiegiem oraz o potwierdzonych standardach jakości.

Zobacz również:  BMW M3 FL 2017

Znajdź swojego Mercedesa w salonach Duda-Cars

Vito, Citan, Sprinter, a także wiele innych Mercedesów czeka na Ciebie w ofercie oficjalnego dealera Duda-Cars. Sprawdź modele dostępne od ręki w naszych salonach sprzedażowych lub wyszukaj interesujący Cię samochód i konfigurację za pomocą wyszukiwarki online. Umów się na jazdę testową i odkryj, jak wiele korzyści zapewni Twojej firmie niezawodna, nowa lub używana flota transporterów. Zapraszamy także do zapoznania się z atrakcyjnymi cenami samochodów w ramach kumulacji rocznika 2019! Tylko teraz swojego wymarzonego Mercedesa kupisz nawet o kilkadziesiąt procent taniej.

Materiał zewnętrzny

5/5 - (1 vote)

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły