grudzień 3, 2023
Marki Opel

Nowy Opel Insignia OPC – zdjęcia i filmy

2591ba65cf7a2379ed8fe1d08f6b7eb8

Najnowszy Opel Insignia OPC zadebiutował podczas salonu samochodowego IAA we Frankfurcie. Nowy Opel Insignia OPC dane techniczne ma imponujące. Auto z silnikiem 2,8-litra o mocy 325 KM i maksymalnym momentem obrotowym 435 Nm, a także z 6-stopniową manualną skrzynią biegów i napędem 4×4 rozpędza się do 100 km/h w 6 sekund (Sports Tourer: 6,3 sekundy) i osiąga maksymalną prędkość 250 km/h.

Odświeżony Opel Insignia OPC dostał zmodyfikowane światła przednie i tylne, zmieniony przedni grill oraz wykończenie tylnej klapy. We wnętrzu w oczy rzuca się nowy panel sterowania, zmodyfikowana konsola centralna, kierownica oraz drążek zmiany biegów. Z mechanicznych przeróbek ulepszono także zawieszenie pojazdu, aby lepiej się prowadziło.

Opel Insignia OPC 2.8 V6 Turbo ECOTEC 325 KM, 2015 [PL/ENG] – test

Insignia OPC Hatchback, Sedan i Sports Tourer łączą muskularną stylistykę z ultranowoczesną technologią. Adaptacyjny układ napędu 4×4, sterowany elektronicznie mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (eLSD), opcjonalna 6-stopniowa przekładnia z łopatkami sekwencyjnej zmiany biegów na kierownicy. To tylko kilka atutów niezwykłej Insignii Sports Tourer OPC .

[nggallery id=2136]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły