wrzesień 29, 2023
Aktualności Ciekawostki

Tańsze ubezpieczenie OC za bezpieczną jazdę z YU od Yanosik

Tańsze ubezpieczenie OC za bezpieczną jazdę z YU od Yanosik. Aplikacja Yanosik od dziś oferuje swoim użytkownikom ubezpieczenia OC, a już niedługo także w ofercie ma być AC. Czym się wyróżnia? Kto jeździ bezpiecznie może mieć lepszą ofertę niż do tej pory na rynku. W zasiegu nowej marki YU! jest prawie 2 mln potencjalnych klientów aplikacji Yanosik.

W YU ubezpieczenie cena zależy od Twojego stylu jazdy. Celem tańszego ubezpieczenia OC YU! jest docenienie kierowców, którzy starają się jeździć bezpiecznie po naszych drogach. To właśnie oni otrzymają zidywidualizowaną ofertę.

Tańsze ubezpieczenie OC za bezpieczną jazdę z YU od Yanosik

Do tej pory ubezpieczyciele sugerowali się tylko naszą historią jazdy. Teraz mamy sami wpływ jaka cena zostanie nam zaoferowana – wszystko zależy od naszego stylu jazdy – YU ubezpieczenia bierze pod uwagę dynamikę, sposób zachowania w niebezpiecznych punktach i przestrzeganie przepisów drogowych.

Oferta tańszego ubezpieczenia OC przeznaczona jest dla klientów indywidualych. Kierowca buduje swoją historię drogową jeżdżąc jakimkolwiek samochodem, warunkiem jest jazda z włączoną aplikacją Yanosik – co bardzo ważnie nie ma konieczności instalowania żadnych dodatkowych urządzeń w samochodzie.

Ofertę tańszego ubezpieczenia OC za bezpieczną jazdę dla YU! świadczy znana firma Ergo Hestia – jeden z największych zakładów ubezpieczeń w Polsce, który ma gwarantować jakość likwidacji szkód i produktu ubezpieczeniowego.

Co ciekawe każda polisa otrzymuje darmowy lokalizator auta od Yanosik. Jak to działa? W ofercie YU! klienci otrzymają możliwość zlokalizowania swojego samochodu. Wystarczy umieścić w nim YU!track – urządzenie monitorujące oparte na zaawansowanej technologii, która pomoże Ci w przypadku kradzieży. Dedykowana darmowa aplikacja wskaże na mapie, gdzie ostatnio widziany był Twój samochód.

Jak działa lokalizator samochodu YU!track?
By zabezpieczyć swoje auto, przyklej urządzenie w niewidocznym miejscu (np. za lusterkiem). YU!track pomaga ochronić samochód przed kradzieżą, umożliwiając jego lokalizację po stwierdzeniu że ktoś ukradł samochód i odjechał w nieznane. Urządzenie nie działa na zasadzie GPS i śledzenia satelitarnego. Aplikacja YU!track do namierzania auta działa we współpracy z innymi aplikacjami kierowców Yanosika, a jej dokładność zależy od bliskości telefonów, na których uruchomione są aplikacje współpracujące.

Zakup tańszej polisy OC za styl jazdy jest bardzo prosty i intuicyjny – wszystko zrobisz za pomocą aplikacji Yanosik. Tańsze ubezpieczenie OC za bezpieczną jazdę można zakupić tylko mobilnie przez aplikację, a nową polisę klient dostanie e-mailem.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Bardzo ciekawy pomysł. Zarówno z tańszym OC, jak i z funkcją namierzania samochodu. Muszę przyznać, że brak GPS-a może trochę podbudować zaufanie osób, które nie przepadają za „namierzaniem” i „śledzeniem” naszego każdego kroku.

Komentarz są wyłączone.