styczeń 30, 2023
Home Posts tagged ubezpieczenia
Aktualności Ciekawostki

Tańsze ubezpieczenie OC za bezpieczną jazdę z YU od Yanosik

Tańsze ubezpieczenie OC za bezpieczną jazdę z YU od Yanosik. Aplikacja Yanosik od dziś oferuje swoim użytkownikom ubezpieczenia OC, a już niedługo także w ofercie ma być AC. Czym się wyróżnia? Kto jeździ bezpiecznie może mieć lepszą ofertę niż do tej pory na rynku. W zasiegu nowej marki YU! jest prawie 2 mln potencjalnych klientów aplikacji Yanosik.
Aktualności Ciekawostki

Przezorny zawsze ubezpieczony, ale… tylko co czwarty Polak ma AC

Wracasz z rodziną ze spaceru głównym deptakiem Barcelony. Jesteście na parkingu, rozglądacie się za autem. Okazuje się jednak, że wcześniej odjechał nim… złodziej. A może zagapiłeś się majestatyczną katedrę La Sagrada Familia i przypadkowo spowodowałeś zderzenie z innym samochodem? Przed przykrymi skutkami takich zdarzeń właściciela auta może ochronić ubezpieczenie AC.
Aktualności Ciekawostki

Najczęściej kradzione marki samochodów w Polsce. Sprawdź, czy Twoje auto też jest zagrożone?

Od lat w czołówce najchętniej kradzionych aut dominują samochody niemieckie i japońskie. Nie jest to dużym zaskoczeniem biorąc pod uwagę fakt, że wśród opinii konsumentów są to solidne i najczęściej wybierane pojazdy. W 15 z 16 największych miast w Polsce najwięcej skradziono niemieckich marek. W tym niechlubnym rankingu dominuje Volkswagen i Audi. Co ciekawe, warto […]