Arrinera Hussarya EV – elektryczny supersamochód


Elektryczna wersja samochodu Arrinera Hussarya. Auto ma przyspieszać od 0 do 100 km/h w 2 sekundy, a jego zasięg ma wynosić 450 km. Auto będzie wyposażone w cztery silniki elektryczne, umieszczone przy każdym z kół. Całkowita moc takiego zestawu wyniesie 1609 KM.
Firma Arrinera chce pozyskać środki na projekt poprzez emisję własnej kryptowaluty. Elektryczna Arrinera ma być konkurencją sportowej Tesli?

W ślad za światowymi trendami Arrinera kieruje ścieżkę rozwoju w stronę elektryfikacji. Platforma, na której zbudowane są Arrinery jest dopracowana i przetestowana dając jednocześnie możliwość zbudowania na jej bazie elektrycznego samochodu sportowego.

3 komentarze

  1. To żart z okazji Prima Aprilis? Przecież Hyssarya to cały czas wyłącznie zbiór pikseli. Nikt nie widział prototypu, nie mówiąc już o wersji produkcyjnej. Na razie jest to wyłącznie czysto marketingowe gadanie, ja bym poczekał na konkrety.

  2. Świetna maszyna, prezentuje się niesamowicie. Kto by pomyślał ze polski przemysł jest wstanie zbudować taka maszynę. Gratulacje.

  3. Hehe dobry żart 🙂 Polecam zgłębić temat tego przekrętu

Comments are closed.